Сибртех 68716 бұрылмалы дөңгелегі диаметрі 125 мм, платформалық бекіткіші бар, жүк көтергіштігі 100 кг және өнеркәсіптік қол арбаларға орнатылады. -25-тен +50 °C-қа дейінгі температураға шыдайды, ультракүлгін сәулелердің әсеріне және ылғалға төзімді, сондықтан үй-жайдың ішінде де, сыртында да пайдалануға жарамды. Айналмалы механизм маневр жасауды жеңілдетеді. Доңғалақ өндірісте немесе қоймаларда жүктерді жылжыту үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 |
| Жүк көтергіштігі | 100 кг |
| Дөңгелектің диаметрі | 125 көлем |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 15 |
| Бекіткіштерге арналған тесіктің диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 |
| Бекіту ұзындығы | 36 мм |
| Жинақтау | Доңғалақ - 1 дана |
| Атауы | Колесо поворотное D 125 мм, крепление платформенное Сибртех |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 32 |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 8,30 |
| Кронштейн өлшемі | 100 х 80 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138688 |