1/2" шаршы тіркемесі бар Denzel IWS550 Compact 57470 соққылы пневматикалық велосипед шпиндельдің айналу жылдамдығын 8500 айн/мин және максималды айналу моментін 550 Нм қамтамасыз етеді. Бұрандалы бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін қолданылады. Twin Hammer кіріктірілген механизмінің арқасында құрал тот басқан қосылыстармен де күреседі. Пневмогайковер цехтарда, құрылыс алаңдарында және автосервистерде кәсіби міндеттерді шешу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды айналу сәті | 710 H*m |
| Ауа ағыны | 300 литр/мин |
| Қосымша функциялары | |
| реверс | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Ерекшеліктері | соққының болуы |
| Жинақтау | Гайковерт - 1 Шшуцер - 1 дана |
| Айналымдар саны | 8500 айн/мин |
| Қысым | 6.3 Атм |
| Атауы | Соққылы пневмогайковерт IWS550 Compact, 1/2", 8500 айн/мин, 710 Нм Denzel |
| Соғу механизмінің түрі | Twin Hammer |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2" |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы габариттері | 320 х 210 х 385 |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4"(M) |
| Қаптамадағы биіктік | 217 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 204 |
| Қаптамадағы ені | 71 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/5/9/1/159134a8af00d17e245d7eb37130ca39072aeb78_57470_1.pdf |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996180243 |
| Салмақ (брутто) | 3 кг |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/2/1/0/721061a628d402611060e1126cc63593e8ca2e61_57470_1.pdf |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/e/a/7/2ea72d31945fb3dd172af6174a8a9318750735f2_57470_r01.JPG |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Жылдамдықтар саны_4 | 3 |
| Қосылу түрі 2 | жылдам |
| Бос жүрістегі шығыс білігінің айналым жиілігі | 9500 айн/мин |