Полиуретанды доңғалақ 3.00-8 Сибртех 689795 ось ұзындығы 80 мм және мойынтірек диаметрі 20 мм — арбаның жетек элементі 68936. Тесілмейтін доңғалақ ең қиын жағдайларда пайдалануға жарамды. Пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы, ол айдауды, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және кірден оңай жуылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 |
| Доңғалақ осінің ұзындығы | 80 мм |
| Жинақтау | Доңғалақ - 1 дана |
| Диск материалы_48 | болат |
| Шинаның материалы | полиуретан |
| Атауы | Полиуретанды дөңгелек 3.00-8, Білігінің ұзындығы 80 мм, мойынтірегі 20 мм Сибртех |
| Белгіленуі | 3,00-8 |
| Қону диаметрі_68 | 20 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 350 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996190112 |