Denzel IW680 57471 соққылы пневматикалық велосипедші 1/2" қосылу квадратымен, максималды айналу жиілігі 7000 айн/мин және айналу моменті 680 Нм бұрандалы бекіткіштерді, соның ішінде жоғары кернеулі қосылымдарды бұрау және бұрау арқылы жылдам жұмыс істейді. Айналу моменті құрастыру және дәнекерлеу цехтарында, құрылыс алаңында немесе шиналарды монтаждау қызметінде кәсіби тапсырмаларды орындау үшін жеткілікті. Кілт кілтінде 10 реттеу сатысы бар, бұл бекіткіштердің түріне және материалға байланысты оңтайлы жұмыс режимін орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды айналу сәті | 640 H*m |
| Қосымша функциялары | |
| реверс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 210 |
| Қаптамадағы габариттері | 205 х 75 х 210 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қысым | 6.30 Атм |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4"(M) |
| Қаптамадағы ұзындығы | 205 |
| Айлабұйымның ұзындығы | 680 |
| Жинақтау | Гайковерт - 1 штуцер - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/1/4/b/214b22a298a2ca75e5801f13c85a6be3a0caf9bf_57471_r01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/8/7/a/d87a126adfed1f0613c0c9c1632a2b67c27285f6_57471_1.pdf |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Соққылы пневмогайковерт IW680, 1/2", 7000 айн/мин, 680 Нм Denzel |
| Ерекшеліктері | соққының болуы |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2" |
| Ауа шығыны | 400 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/3/c/8a3cdc629d7a9f4645259e8f17750ff15178d43a_57471_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосылу түрі 2 | жылдам |
| Соғу механизмінің түрі | Twin Hammer |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бос жүрістегі шығыс білігінің айналым жиілігі | 7000 айн/мин |
| Айналымдар саны | 7000 айн/мин |
| Жылдамдықтар саны_4 | 5 |
| Қаптамадағы ені | 75 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996180250 |