Полиуретанды доңғалақ 3.00-8 Сибртех 689755 ось ұзындығы 90 мм және мойынтірек диаметрі 16 мм — Palisad 689123, 689125, 689223, 689153, Сибртех 689615 және т.б. арбалардың қозғаушы элементі. Тесілмейтін доңғалақ ең қиын жағдайларда пайдалануға жарамды. Пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы, ол айдауды, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және кірден оңай жуылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 |
| Доңғалақ осінің ұзындығы | 90 мм |
| Жинақтау | Доңғалақ - 1 дана |
| Диск материалы_48 | болат |
| Шинаның материалы | полиуретан |
| Атауы | Полиуретанды дөңгелек 3.00-8, Білігінің ұзындығы 90 мм, мойынтірегі 16 мм Сибртех |
| Белгіленуі | 3,00-8 |
| Қону диаметрі_68 | 16 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 350 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996190099 |