1/2", шпиндельдің айналу жиілігі 7000 айн/мин және максималды айналу моменті 868 Нм болатын Denzel IW860 57473 соққылы пневматикалық велосипед бұрандалы қосылыстарды, соның ішінде жоғары кернеулі қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Оңтайлы жылдамдықты дәл орнатуға мүмкіндік беретін 10 жұмыс режимі қарастырылған. Құрал шеберханада, құрылыс алаңында немесе автосервисте кәсіби пайдалануға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды айналу сәті | 1090 H*m |
| Қосымша функциялары | |
| реверс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 240 |
| Қаптамадағы габариттері | 328 х 85 х 240 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қысым | 6.30 Атм |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4"(M) |
| Қаптамадағы ұзындығы | 328 |
| Айлабұйымның ұзындығы | 1090 |
| Жинақтау | Гайковерт - 1 штуцер - 1 штКейс - 1 штНасадка - 8, Ұзартқыш - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/7/1/4/d7142e6731bf401e942d7e3ed4e278f2fc706acc_57473_r01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/d/a/f/3dafc16b2faceb14ce3022301fa4dc9ad6d3e304_57473_1.pdf |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Соққылы пневмогайковерт IW860+бастиектер жинағы, 1/2", 7000 айн/мин, 868 Нм Denzel |
| Ерекшеліктері | соққының болуы |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2" |
| Ауа шығыны | 480 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/5/b/7/e5b7977e3f9a183fd60dbede37dbe37c1510b4e9_57473_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | A-3eahDhqWw |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосылу түрі 2 | жылдам |
| Соғу механизмінің түрі | Twin Hammer |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бос жүрістегі шығыс білігінің айналым жиілігі | 5700 айн/мин |
| Айналымдар саны | 7000 айн/мин |
| Жылдамдықтар саны_4 | 5 |
| Қаптамадағы ені | 85 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996180274 |