Полиуретанды доңғалақ 3.00-8 Сибртех 689765 ось ұзындығы 90 мм және мойынтірек диаметрі 20 мм — Palisad 68923, 689233, 68937, Сибртех 689643 және т.б. арбалардың қозғаушы элементі. Тесілмейтін доңғалақ ең қиын жағдайларда пайдалануға жарамды. Пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы, ол айдауды, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және кірден оңай жуылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 |
| Доңғалақ осінің ұзындығы | 90 мм |
| Жинақтау | Доңғалақ - 1 дана |
| Диск материалы_48 | болат |
| Шинаның материалы | полиуретан |
| Атауы | Колесо полиуретановое 3.00-8, длина оси 90 мм, подшипник 20 мм Сибртех |
| Белгіленуі | 3,00-8 |
| Қону диаметрі_68 | 20 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 350 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996190105 |