Denzel IW1500SP 57474 1/2 дюймдік бекіту алаңы және 8800 айн/мин шпиндельдің айналу жылдамдығы бар соққылы пневматикалық гайка бекіткіштерді бұрап, бұрап алуға арналған және 1490 Нм айналу моментінің жоғарылауына байланысты жоғары кернеулі қосылымдарды оңай жеңе алады. Құрал құрастыру зауытында, автосервисте, слесарь цехында, құрылыс алаңында кәсіби қолдануға жарамды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды айналу сәті | 1490 H*m |
| Қосымша функциялары | |
| реверс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 3 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 217 |
| Қаптамадағы габариттері | 204 х 71 х 217 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қысым | 6.30 Атм |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4"(M) |
| Қаптамадағы ұзындығы | 204 |
| Айлабұйымның ұзындығы | 1490 |
| Жинақтау | Гайковерт - 1 штуцер - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/9/2/7/e92775fadb137fc31465c2ae8bc8bc71945d0b47_57474_r01.jpg |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/3/d/e/13def9c9f08a4baf88f959c9832528d069cf9716_57474_1.pdf |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Соққылы пневмогайковерт IW1500SP, 1/2", 8800 айн/мин, 1490 Нм Denzel |
| Ерекшеліктері | соққының болуы |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2" |
| Ауа шығыны | 520 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/6/e/a/96ea9aef2655a5d89d7c2452762a7f78a5023af8_57474_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосылу түрі 2 | жылдам |
| Соғу механизмінің түрі | Twin Hammer |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бос жүрістегі шығыс білігінің айналым жиілігі | 6800 айн/мин |
| Айналымдар саны | 8800 айн/мин |
| Жылдамдықтар саны_4 | 3 |
| Қаптамадағы ені | 71 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996180281 |