Полиуретаннан жасалған, диаметрі 75 мм, платформалық бекіткіші бар Сибртех 68733 мөлдір айналмалы дөңгелегі қол арбаларға орнатылады және жүктерді тасымалдауға қызмет етеді. Шу шығармайды, сондықтан үй ішінде пайдалану үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.27 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 |
| Жүк көтергіштігі | 50 кг |
| Дөңгелектің диаметрі | 75 көлем |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 8 |
| Бекіткіштерге арналған тесіктің диаметрі | 75 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 92 |
| Бекіту ұзындығы | 27 мм |
| Жинақтау | Доңғалақ - 1 дана |
| Атауы | Бұрылмалы мөлдір ПУ дөңгелегі d-75 мм, Сибртех платформалық бекітпе |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 97 |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 6,20 |
| Кронштейн өлшемі | 60 х 60 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 97 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996190051 |