1,5-13 мм кілт патроны бар Denzel PD500 57478 пневматикалық бұрғы 500 айн/мин жылдамдықпен жұмыс істейді, сығылған ауаның орташа шығыны 114 л/мин. Ағаш, металл және пластмасса тесіктерін бұрғылау, бұрандалы бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін қолданылады. Бұрғылауды құрылыста, монтаждау жұмыстарында, автокөліктерді жөндеу мен қызмет көрсетуде, шағын өндіріс орындарында және үй шеберханаларында қолдануға болады.,Құрал 6,3 бар қысыммен жұмыс істеуге арналған, ауа шығыны 200 л/мин аспайды, сондықтан сығылған ауаның көзі ретінде орташа қуатты компрессор қолайлы. Жұмыс кезінде арнайы ISO 46 майын пайдалануды ұмытпаңыз, оны құралға тікелей қосуға болады, сонымен қатар майды автоматты түрде жеткізуге арналған майлағышты қамтитын Denzel 57469 ауа дайындау құрылғысын пайдалану арқылы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.80 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 160 |
| Қаптамадағы габариттері | 232 х 61 х 160 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қысым | 6.30 Атм |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4"(M) |
| Қаптамадағы ұзындығы | 232 |
| Жинақтау | Пневматикалық бұрғы - 1 штуцер - патронға арналған 1 штуцер - 1 штРукоятка - 1 Штру Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талон - 1 дана |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/f/5/6/1f56e26f019bb7a4ffcceab59cd946c12f96bda2_57478_1.pdf |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Пневматикалық бұрғы PD500, 500 айн/мин, 114 л/мин, 13 мм Denzel |
| Патронның (шанақтың) өлшемі | 13 мм |
| Ауа шығыны | 114 |
| Реверсі | Иә |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/b/d/4/ebd47f9767aaad29c6d7f89fe8a8120d6d90f85a_57478_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | y4fbYLLHzNo |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Картридж түрі | Кілт |
| Қосылу түрі 2 | жылдам |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бос жүрістегі шығыс білігінің айналым жиілігі | 500 айн/мин |
| Айналымдар саны | 500 айн/мин |
| Қаптамадағы ені | 61 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996180328 |