1 254 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Полиуретаннан жасалған, диаметрі 35 мм, платформалық бекіткіші және тежегіші бар Сибртех 68736 мөлдір айналмалы дөңгелегі қол арбаларға орнатылады және жүктерді жылжыту үшін қолданылады. Шу шығармайды, сондықтан үй ішінде пайдалану үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 42 |
| Жүк көтергіштігі | 20 кг |
| Дөңгелектің диаметрі | 35 көлем |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 7 |
| Бекіткіштерге арналған тесіктің диаметрі | 35 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 81 |
| Бекіту ұзындығы | 24 мм |
| Жинақтау | Доңғалақ - 1 дана |
| Атауы | Колесо ПУ прозрачное поворотное с тормозом d-35 мм, крепление платформенное Сибртех |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 50 |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 4,20 |
| Кронштейн өлшемі | 42 х 42 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996190068 |