Denzel PR4 57479 пневматикалық тойтармасы автосервистерде, үй шеберханаларында, шағын кәсіпорындарда және жөндеу алаңдарында жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді. Оның көмегімен пластмассадан және металдан жасалған қаңылтыр, профиль және панельдік материалдарды оңай бекітуге болады.,Шығару тойтармаларына арналған пистолет 6,3 АТМ қысыммен жұмыс істейді және минутына небәрі 85 литр ауаны тұтынады, сондықтан оған орташа қуатты компрессор қолайлы. Жабдық ретінде өлшемі 2,4-4,8 мм тойтармалар қолданылады. Жеткізу көлеміне 2,4 мм, 3,2 мм, 4 мм және 4,8 мм өлшемдегі тойтармаларға арналған 4 саптама кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы биіктік | 279 |
| Қаптамадағы габариттері | 164 х 79 х 270 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қысым | 6.30 Атм |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4"(M) |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 |
| Жинақтау | Тойтарғыш - 1 штуцер - 1 Тойтарма штНасадка - 4 Кілттер мен тығыздағыштардың штативі - 1 дана |
| Максималды тарту күші | 720 кгс |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/c/f/1/acf162e4b9a3f9dfa864ddfd33f08a1c4c715615_57479_1.pdf |
| Корпус материалы_50 | алюминий |
| Атауы | Пневматический заклепочник PR4, 2,4-4,8 мм Denzel |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4/3,2/4/4,8 мм |
| Ауа шығыны | 85 |
| Реверсі | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/f/c/8/1fc81a26c6009362b7942c4afc9f53feec7d7bed_57479_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосылу түрі 2 | жылдам |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 85 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996180335 |