Сибртех 68702 диаметрі 75 мм шаруашылық дөңгелегі жүктерді жылжыту үшін қызмет етеді және стандартты жүк көтергіштігі бар қол арбаларға орнатылады. Температураның шектен тыс әсеріне төзімді және үй ішінде де, сыртында да қолдануға болады. Доңғалақ сауда және өндірістік кәсіпорындарда, сондай-ақ қоймаларда сұранысқа ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Жүк көтергіштігі | 50 кг |
| Дөңгелектің диаметрі | 75 көлем |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 8,30 |
| Бекіткіштерге арналған тесіктің диаметрі | 75 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 72 |
| Бекіту ұзындығы | 25.60 мм |
| Жинақтау | Доңғалақ - 1 дана |
| Атауы | Шаруашылық дөңгелегі D 75 мм Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 72 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996138541 |