

2 023 ₸
1 717 ₸
20GA типті Matrix 57652 қапсырмалары, 5000 дана. қаптамада, өлшемі 6 x 1,2 x 0,6 мм және ені 11,2 мм пневматикалық қапсырмаларға арналған. Жиһазды қаптау, гипсокартон парақтарын бекіту, жылыжайларды орнату, сондай-ақ үй-жайларды безендіру үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қапсырманың ені | 11.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.47 кг |
| Биіктігі | 6 |
| Қаптамадағы биіктік | 35 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| Жинақтау | Қапсырма - 5000 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Скобы для пневматического степлера, 6 мм, ширина 1.2 мм, толщина 0.6 мм, ширина скобы 11.2 мм, 5000 шт Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдығы / диаметрі | 0.60 мм |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Ені | 1,20 |
| Қаптамадағы ені | 64 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996026770 |