

3 276 ₸
2 779 ₸
Matrix 57658 қапсырмалары 5000 дана қаптамада жеткізіледі, пневматикалық қапсырмаларда шығын материалы ретінде пайдаланылады, қимасы 1,2 х 0,6 мм, ені 11,2 және ұзындығы 13 мм бекіткіштермен үйлесімді. Олар жөндеу және интерьер дизайны үшін қолданылады: жиһазды қаптау, фанер парақтарын бекіту, астар мен сырғаларды орнату.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қапсырманың ені | 11.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.81 кг |
| Биіктігі | 13 |
| Қаптамадағы биіктік | 60 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| Жинақтау | Қапсырма - 5000 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Скобы для пневматического степлера, 13 мм, ширина 1.2 мм, толщина 0.6 мм, ширина скобы 11.2 мм, 5000 шт Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдығы / диаметрі | 0.60 мм |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Ені | 1,20 |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996026800 |