
8 183 ₸
6 943 ₸
18GA типті Matrix 57659 қапсырмалары, 5000 дана қаптамада, пневматикалық степлерге орнатылады, қимасы 1,25 х 1,0 мм, ені 5,7 және ұзындығы 25 мм бекіткіштермен үйлесімді. Олар шатыр жабындарын, палубаларды және қабырғаларды қаптауға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қапсырманың ені | 5.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.10 кг |
| Биіктігі | 25 |
| Қаптамадағы биіктік | 59 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 98 |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| Жинақтау | Қапсырма - 5000 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар 18GA, 1.25 x 1 мм ұзындығы 25 мм ені 5,7 мм, 5000 дана Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдығы / диаметрі | 1.05 мм |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Ені | 1,25 |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996147024 |