

4 302 ₸
3 650 ₸
20GA типті Matrix 57662 қапсырмалары, 5000 дана. қаптамада, ұзындығы 19 мм, ені 11,2 мм және қимасы 1,2 х 0,6 мм өлшемді бекіткіштермен жұмыс істейтін пневматикалық қапсырмалармен үйлесімді. Олар жұмсақ материалдарды, кабельдерді, тақтайшаларды, жылытқыштарды ағаш беттерге бекіту үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қапсырманың ені | 11.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.10 кг |
| Биіктігі | 19 |
| Қаптамадағы биіктік | 64 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| Жинақтау | Қапсырма - 5000 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар, 19 мм, ені 1,2 мм, қалыңдығы 0,6 мм, қапсырманың ені 11,2 мм, 5000 дана Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдығы / диаметрі | 0.60 мм |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Ені | 1,20 |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996026824 |