
10 499 ₸
8 909 ₸
18GA типті Matrix 57665 қапсырмалары, 5000 дана қаптамада ұзындығы 35, ені 5,7 мм және қимасы 1,25 х 1,0 мм бекіткіштермен үйлесімді пневматикалық қапсырмаға орнатуға арналған. Қаптау материалдарын, кабельдерді, плинтустарды және жылытқыштарды ағаш беттерге бекіту үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қапсырманың ені | 5.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.80 кг |
| Биіктігі | 35 |
| Қаптамадағы биіктік | 73 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 98 |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| Жинақтау | Қапсырма - 5000 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Скобы для пневматического степлера 18GA, 1.25 х 1 мм, длина 35 мм ширина 5,7 мм, 5000 шт Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдығы / диаметрі | 1.05 мм |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Ені | 1,25 |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996147055 |