Диаметрі 102 мм Matrix BIMETAL 72491 қашау — бұрғыға, перфораторға немесе стационарлық станокқа орнатылатын кескіш құрал. Қара және түсті металдарды, пластмассаларды және басқа материалдарды жылдам бұрғылау үшін қолданылады. Электр монтаждау жұмыстарын жүргізу және коммуникацияларды төсеу кезінде үлкен диаметрлі тесіктерді алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 52 |
| Диаметрі минималды | 102 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 105 |
| Жинақтау | Тәж - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 39.20 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Атауы | Тәж Биметалл, 102 мм матрица |
| Қону диаметрі | 5/8 дюйм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Тәжді біріктіру | 5/8" 18UNF |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996056999 |