Диаметрі 54 мм Matrix BIMETAL 72454 тәжі — бұрғыға, балғамен бұрғылауға немесе стационарлық станокқа орнатылатын кескіш құрал. Қара және түсті металдарды, пластмассаларды және басқа материалдарды жылдам бұрғылау үшін қолданылады. Электр монтаждау жұмыстарын жүргізу және коммуникацияларды төсеу кезінде үлкен диаметрлі тесіктерді алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 47 |
| Диаметрі минималды | 54 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 |
| Жинақтау | Тәж - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 39.20 мм |
| Өңдеу материалы | металл, дерево, пластик |
| Атауы | Тәж Биметалл, 54 мм матрица |
| Қону диаметрі | 5/8 дюйм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Тәжді біріктіру | 5/8" 18UNF |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 93 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996022550 |