Диаметрі М22 х 65 мм Matrix 70330 тәжі, шанағы бар жиынтықта, SDS PLUS патронымен перфораторларға арналған жабдық ретінде пайдаланылады. Бетонды бұрғылауға арналған және тұрмыста қолдануға болады. Тәж жөндеу жұмыстары кезінде құбырларға, розеткаларға және ажыратқыштарға арналған тесіктерді жасау үшін пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.83 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 |
| Диаметрі минималды | 65 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 |
| Тәждің ұзындығы | 70 |
| Жинақтау | Тәж - 1 дана |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Атауы | Коронка в сборе М22 х 65 мм, SDS Plus Matrix |
| Ерекшеліктері | жиналмалы, орталықтандыратын бұрғы жиынтықта |
| Қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 80 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996008103 |