Бетонға арналған қашау М22 х 80 мм Сибртех 703327 шанағы бар жиынтықта соққылы бұрғыға немесе SDS PLUS патроны бар перфораторға орнатылады. Бетоннан, кірпіштен, граниттен, тастан тесіктер алуға мүмкіндік береді. Тәж розеткалар мен ажыратқыштарды орнату кезінде ыңғайлы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.95 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 86 |
| Диаметрі минималды | 80 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 |
| Тәждің ұзындығы | 70 |
| Жинақтау | Бетонға арналған тегіс қашау - 1 дана Құйрық - 1 дана Орталықтандырушы бұрғы - 1 дана |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Атауы | Жиынтықтағы бетонға арналған қашау, М22 х 80 мм, SDS Plus Сибртех |
| Ерекшеліктері | жиналмалы, орталықтандыратын бұрғы жиынтықта |
| Қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996146386 |