Диаметрі 26 мм, нитридтитанмен қапталған HSS болаттан жасалған Denzel 724105 қашау қара, түсті металдар, пластмасса және басқа материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Құрылыс алаңында кәсіби пайдалануға арналған. Тәж коммуникацияларды төсеу, жабдықты, бекіткіштерді және әртүрлі құрылымдарды орнату кезінде пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 102 |
| Диаметрі минималды | 26 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 27 |
| Жинақтау | Ортаға дәл келтіретін бұрғы - 1 штружина - 1 штКорпус тәждері - 1 штХвостовик тәждері - 1 Имбус кілттері - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 14 мм |
| Өңдеу материалы | металл, пластик |
| Атауы | Коронка по металлу HSS, 26 мм, нитридтитановое покрытие Denzel |
| Қону диаметрі | M10 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Тәжді біріктіру | M10x1,5 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Қаптамадағы ені | 28 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996185088 |