Диаметрі 44 мм Denzel 724014 карбидті қашау қара, түсті металдар, пластмасса және басқа материалдарды бұрғылау үшін қолданылады. Кәдімгі бұрғымен салыстырғанда үлкен диаметрлі тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Карбидті тістер қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады, сондықтан тәж тек тұрмыстық мақсатта ғана емес, сонымен қатар кәсіби қолдану үшін де жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 102 |
| Диаметрі минималды | 44 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 |
| Жинақтау | Ортаға дәл келтіретін бұрғы - 1 штружина - 1 штКорпус коронкалар - 1 Имбус штлюгі - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 28 мм |
| Өңдеу материалы | металл, пластик |
| Атауы | Коронка по металлу твердосплавная, 44 мм Denzel |
| Қону диаметрі | M6 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Тәжді біріктіру | M6x0,75 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Қаптамадағы ені | 67 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996184968 |