Matrix 74169 бұрғысына арналған қалақша дөңгелегі өлшемі 40 x 20 x 6 мм, P 120 ұнтақталған, ағаштан, металдан және басқа материалдардан жасалған ішкі және сыртқы беттерді әрлеуге арналған. Максималды айналу жылдамдығы 12000 айн/мин болатын бұрғылармен және түзу тегістеуіштермен үйлесімді. Құрал патронында диаметрі 6 мм шанақтың көмегімен бекітіледі. Орташа түйіршікті P 120 абразиві әрлеу үшін оңтайлы болып табылады және бояудың немесе тоттың жұқа қабатын кетіруге, ұсақ саңылауларды кетіруге және бетті бояуға дайындауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 57 |
| Диаметрі | 40 |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 40 |
| Түйіршіктілік | P120 |
| Жинақтау | Жапырақшалы шеңбер - 1 дана |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/f/7/4/9f743e72c5b8c4a4768abf81c25535d546f852ba_74169_1.pdf |
| Атауы | Круг лепестковый для дрели, 40 х 20 х 6 мм, P 120 Matrix |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/2/b/e/a2bea3f23ecd358356b98f8de9ece1d7c05bde74_74169_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 20 |
| Қаптамадағы ені | 40 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996137452 |