Matrix 74110 қалақша дөңгелегі өлшемі 60 x 20 x 6 мм, P 40 ұнтақталған, 8000 айн/мин жылдамдыққа есептелген 6 мм қону ұясы бар бұрғылар мен түзу тегістеуіштерге арналған жабдық. Шеңбер ағашты, металды және басқа материалдарды өрескел өңдеу үшін қолданылады. Ірі түйіршікті P 40 абразиві бояу мен тоттың қалың қабаттарын тиімді түрде кетіреді, дәнекерленген жіктерді тазартады, саңылауларды кетіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 58 |
| Диаметрі | 60 |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 60 |
| Түйіршіктілік | P40 |
| Жинақтау | Жапырақшалы шеңбер - 1 дана |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/0/b/c/90bceddfa5d82e26cb945566fc093aaf7800384a_74110_1.pdf |
| Атауы | Круг лепестковый для дрели, 60 х 20 х 6 мм, P 40 Matrix |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/b/5/d/4b5d28dd38c188748ef0452b296066d1f5bea3f5_74110_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 20 |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996014968 |