Matrix 74150 қалақша дөңгелегі өлшемі 80 x 40 x 6 мм, P 40 ұнтақталған, 6000 айн/мин жылдамдыққа есептелген 6 мм қону ұясы бар бұрғылар мен түзу тегістеуіштерге арналған жабдық. Шеңбер ағашты, металды және басқа материалдарды өрескел өңдеу үшін қолданылады. Ірі түйіршікті P 40 абразиві бояу мен тоттың қалың қабаттарын тиімді түрде кетіреді, дәнекерленген жіктерді тазартады, саңылауларды кетіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.16 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 77 |
| Диаметрі | 80 |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 |
| Түйіршіктілік | P40 |
| Жинақтау | Жапырақшалы шеңбер - 1 дана |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/9/5/a/495a1fbe8007302d633dad53c64b7184962f3991_74150_1.pdf |
| Атауы | Круг лепестковый для дрели, 80 х 40 х 6 мм, P 40 Matrix |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/a/7/2/ba72811a62e3507bec405e72f76c377a17ab6800_74150_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 40 |
| Қаптамадағы ені | 80 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996015088 |