Жылыжай Palisad "Туннель" 63904 өлшемі 700 x 100 x 50 см, тығыздығы 50 мкм үлбірлі қабықпен, көшеттер мен жас өсімдіктерді желден, жаңбырдан және жәндіктердің шабуылынан қорғау үшін саяжайда немесе көкөніс бақшасында орнатылады. Жарық жабын материалы арқылы кедергісіз өтіп, бау-бақша дақылдарының қарқынды өсуіне ықпал етеді. Желдету және суару үшін ұштарында кіретін тесіктер қолданылады. Жылыжайдың жартылай шеңберлі пішінінің арқасында оның төбесінде ылғал жиналмайды. Жылыжай кез келген ыңғайлы жерде тез және оңай орнатылады, бұл үшін арнайы дағдылар мен құралдар қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.13 кг |
| Биіктігі | 500 |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаңқалы түтіктердің диаметрі | 12 мм |
| Ұзындығы | 7000 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1120 |
| Кіре берістегі ілмек | Жоқ |
| Жинақтау | Жартылай доға - 20 дана - 2 дана Доға қосқыштары - 10 дана Пленка - 1 дана Қаптама - 2 дана Қаптама - 1 дана |
| Қаңқа материалы | поливинилхлорид (ПВХ) |
| Тент материалы | полиэтилен |
| Атауы | Жылыжай туннелі 700 x 100 x 50 см, пленка 50 мкм Palisad |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/a/5/2/da521bd918eb0305d859a038bcfd95e9b866f815_63904_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Ені | 1000 |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800053152 |