Көлемі 300 х 110 см, СУФ 90 жабыны бар Palisad 63926 сыдырма қапшығы бар жылыжай бау-бақша және бау-бақша дақылдарын өсіру кезеңінде оңтайлы микроклиматты жасауға арналған. Тоқылмаған жабын материалы жарық пен ылғалдың жақсы өткізгіштігіне ие бола отырып, тікелей күн сәулесінен және қатты жауын-шашыннан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Сондай-ақ, жылыжай зиянкестердің өсімдіктерге шабуыл жасауына жол бермейді. Ішке кіру үшін кіру саңылаулары қарастырылған. Жылыжай жеке қосалқы шаруашылықта пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.10 кг |
| Биіктігі | 1300 |
| Қаптамадағы биіктік | 170 |
| Қаңқалы түтіктердің диаметрі | 20 мм |
| Ұзындығы | 3000 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 800 |
| Кіре берістегі ілмек | молния |
| Жинақтау | Полудуга - 10 штУдлинитель - 22 штКрестовина - 9 штТройник - 6 штЧехол - 1 штУпаковка - 1 шт |
| Қаңқа материалы | поливинилхлорид (ПВХ) |
| Тент материалы | тоқылмаған материал |
| Атауы | Парник с чехлом на молнии 300 х 110 см, СУФ 90 Palisad |
| Тенттің тығыздығы | 90 г/м2 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/a/d/7/0ad728d96fd791de70bbe0f775e7ba5aa737b96b_63926_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Ені | 1050 |
| Қаптамадағы ені | 190 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800066336 |