Өлшемі 230 x 2,0 x 22,2 мм Denzel A36TBF 73792 металл кескіш дөңгелегі ҰШМ-мен қарқынды жұмыс істеуге арналған. Көміртекті және тот баспайтын легирленген болатты кесуге жарамды. Үйірмені тұрмыста ғана емес, кәсіби міндеттерді шешу үшін де пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 2 |
| Диаметрі | 230 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 |
| Түйіршіктілік | F36 |
| Жинақтау | Круг отрезной - 1 шт |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/1/9/e/919e5381e4560944d5fcd276b7c823f103640d48_73792_1.pdf |
| Абразивті материал | алюминий оксиді |
| Мақсаты | по металлу/нержавеющей стали |
| Атауы | Металлға арналған кескіш шеңбер, 230 х 2 х 22.2 мм Denzel |
| Абразивті заттың мөлшері | F30 |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/f/f/3/9ff3f3d7768ebb2909ccc98409d372577d8c6646_73792_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Байланыстың қаттылығы | S - қатты |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 230 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996141619 |