Көлемі 300 x 3,0 x 32 мм Шалғынды 73689 металл кескіш дөңгелегі тек құрғақ кесуге арналған бензинмен немесе машинамен бірге қолданылады. Жеке шеберханада немесе тұрмыста құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қалыңдығы | 3 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.42 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 |
| Диаметрі | 300 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Түйіршіктілік | F24 |
| Жинақтау | Круг отрезной - 1 шт |
| Абразивті материал | алюминий оксиді |
| Мақсаты | Металл бойынша |
| Атауы | Круг отрезной по металлу, 300 х 3.0 х 32 мм "Луга" Россия |
| Қону | 32 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | F24 |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/3/7/a/637a0927abb22858c5416118fb693b2cd1d61a1b_73689_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Байланыстың қаттылығы | S - қатты |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 300 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4603347223444 |