355 x 3,5 x 25,4 мм өлшемді Gross WA24TBF 74394 металл кескіш дөңгелегі көміртекті және тот баспайтын легирленген болаттарды, алюминийді, шойынды қарқынды құрғақ кесуге арналған. Ол тиісті стандартты өлшемдегі UHM құрылғысына орнатылады және жиі ауыстыруды қажет етпейді, жоғары жүктемелермен кәсіби пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қалыңдығы | 3.5 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Түйіршіктілік | F36 |
| Қону | 22,20 мм |
| Жинақтау | Круг отрезной - 1 шт |
| Диаметрі | 355 |
| Мақсаты | по металлу/нержавеющей стали |
| Ені | 355 |
| Атауы | Круг отрезной по металлу, 355 x 3.5 x 25.4 мм Gross |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Байланыстың қаттылығы | T-веcьма твердая |
| Абразивті материал | қоспалары бар монокорунд |
| Байлам | Бакелитовая с упрочняющими элементами |
| Қаптамадағы биіктік | 4 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 355 |
| Қаптамадағы ені | 355 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/8/a/4/e8a4b7b316bb67a2120f1eb462e3061bec1eebaa_74394_1.pdf |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996158426 |
| Салмақ (брутто) | 0.75 кг |
| Нысан_7 | тікелей |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/c/8/5/2c85dcf5a35dc1f94fe46310fe0e48101d83e872_74394_1.pdf |