Өлшемі 355 x 3,5 x 25,4 мм Шалғындық 73697 металл кескіш дөңгелегі тек құрғақ кесу үшін UHM-мен бірге қолданылады. Жеке шеберханада немесе тұрмыста құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қалыңдығы | 3 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.76 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 |
| Диаметрі | 355 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 355 |
| Түйіршіктілік | F24 |
| Жинақтау | Круг отрезной - 1 шт |
| Абразивті материал | алюминий оксиді |
| Мақсаты | Металл бойынша |
| Атауы | Металлға арналған кескіш шеңбер, 355 х 3,5 х 25,4 мм "Шалғындар" Ресей |
| Абразивті заттың мөлшері | F24 |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/1/3/7/6137e568c8018f6ff0c7d6ae12350ebb42c68202_73697_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Байланыстың қаттылығы | S - қатты |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 355 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4603347224373 |