Өлшемі 180 х 22 мм Matrix 73920 талшықты дөңгелек, P 40 абразиві бар, 5 дана. қаптамада, талшықты шеңберлерге арналған тірек пластинасын пайдаланып бұрыштық тегістегішке (UHM) орнатылады. Ірі түйіршікті абразив Р 40 металл, тас және ағаш бұйымдарын өрескел өңдеу үшін қолданылады, лакты, бояуды, саңылауларды, тотты кетіруге, тігістерді сүртуге және дәнекерлеуден кейін шашырауды кетіруге мүмкіндік береді. Берік негізінің арқасында талшықты шеңберлердің ресурсы "Velcro" тегістеуіш шеңберлеріне қарағанда 2-3 есе көп.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Диаметрі | 180 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.24 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 11 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 231 |
| Түйіршіктілік | P40 |
| Қаптамадағы саны | 5 |
| Жинақтау | Талшықты шеңбер - 5 дана |
| Мақсаты | Металл бойынша |
| Атауы | Круги фибровые 5 шт, Р 40, 180 х 22 mm Matrix |
| Қону диаметрі | 22 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/c/4/5/0c45fb7bf95ee316b0e82ab2e4f56c32c1c28772_73920_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Орнату | тірек табаққа |
| Қаптамадағы ені | 191 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996060460 |