Шалғынды тегістеу дөңгелегі 73479 өлшемі 150 x 20 x 12,7 мм, ақ электрокорундтан (25А) жасалған абразивті, F60 ұнтақталған және K қаттылығы жоғары қатты материалдардан — көміртекті, жоғары жылдамдықты және тот баспайтын болаттан жасалған беттерді тегістеу үшін қолданылады. Кескіш құралдарды қайрау және бұрғыларды, пышақтарды, тістерді, кескіштерді өңдеу үшін қолданылады. Қону диаметрі 12,7 мм электр тогына орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қаптамадағы саны | 1 д. (дана) |
| Қалыңдығы | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.71 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Диаметрі | 150 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 |
| Түйіршіктілік | F60 |
| Жинақтау | Тегістеуіш дөңгелек - 1 дана |
| Абразивті материал | ақ электрокорунд |
| Мақсаты | құралды қайрауға арналған |
| Атауы | Тегістейтін дөңгелек, 150 х 20 х 12.7 мм, 25А, F60, (K, L) "Луга" Ресей |
| Қону диаметрі_68 | 12,7 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | F60 |
| Байлам | керамикалық |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/6/e/5/36e57eed268e4ec3ae12cda766bf999160d5f5d4_73479_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Байланыстың қаттылығы | K, L-орташа жұмсақ |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4603347066850 |