Шалғынды тегістеу дөңгелегі 73465 өлшемі 175 x 20 x 32 мм, ақ электрокорундтан (25А) жасалған абразивті, F60 ұнтақталған және қаттылығы K, L, жоғары қатты материалдардан — көміртекті, жоғары жылдамдықты және тот баспайтын болаттан жасалған беттерді тегістеу үшін қолданылады. . Кескіш құралдарды қайрау және бұрғыларды, пышақтарды, тістерді, кескіштерді өңдеу үшін қолданылады. Қондыру диаметрі 32 мм электр тогына орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қаптамадағы саны | 1 д. (дана) |
| Қалыңдығы | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Диаметрі | 175 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 |
| Түйіршіктілік | F60 |
| Жинақтау | Тегістеуіш дөңгелек - 1 дана |
| Абразивті материал | ақ электрокорунд |
| Мақсаты | құралды қайрауға арналған |
| Атауы | Тегістеу шеңбері, 175 x 20 x 32 мм, 25А, F60, (K, L) "Шалғындар" Ресей |
| Қону | 32 мм |
| Қону диаметрі_68 | 32 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | F60 |
| Байлам | керамикалық |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/2/f/6/b2f6a9e7035920c3d525888b3118ff45cfb52a72_73465_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Байланыстың қаттылығы | K, L-орташа жұмсақ |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 175 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4603347058374 |