M өлшемді Denzel 90377 кәсіби жұмыс күртешесі пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, улы емес шаңнан, желден және шамалы механикалық әсерлерден қорғайды. 172-178 см биіктікке арналған және жылы мезгілде немесе жылытылатын бөлмеде пайдалануға арналған. Пиджак тығыздығы 260 г/м2 (65% полиэстер, 35% мақта) матадан тігілген. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, полиэфир тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Киім практикалық қара сұр түсте жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Құрамы | хлопок 35%, полиэстер 65% |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.63 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Жұмыс күртеше - 1 дана |
| Атауы | Куртка профессиональная рабочая, 65% полиэстер 35% хлопок, M Denzel |
| Кеуде қуысы | 100 - 104 см |
| Бел орамасы | 90 - 94 см |
| Матаның тығыздығы | 260 |
| Өлшем_69 | M 48-50 |
| Өсу | 172-178 см |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | Q8YhcV2C7LM?feature=share |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996229775 |