XL өлшемді Denzel 90379 кәсіби жұмыс күртешесі пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, улы емес шаңнан, желден және шамалы механикалық әсерлерден қорғайды. 180-186 см биіктікке арналған және жылы мезгілде немесе жылытылатын бөлмеде пайдалануға арналған. Пиджак тығыздығы 260 г/м2 (65% полиэстер, 35% мақта) матадан тігілген. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, полиэфир тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Киім практикалық қара сұр түсте жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Құрамы | хлопок 35%, полиэстер 65% |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.73 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Жұмыс күртеше - 1 дана |
| Атауы | Куртка профессиональная рабочая, 65% полиэстер 35% хлопок, XL Denzel |
| Кеуде қуысы | 108 - 112 см |
| Бел орамасы | 98 - 102 см |
| Матаның тығыздығы | 260 |
| Өлшем_69 | XL 52-54 |
| Өсу | 180-186 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/c/0/0/6c008b7e6ddfd02093f7e03c9f318dc761739e96_90379_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | VaXAQ3vC6bE |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996229799 |