XXXL өлшемді Denzel 90381 кәсіби жұмыс күртешесі пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, улы емес шаңнан, желден және шамалы механикалық әсерлерден қорғайды. 186-192 см биіктікке арналған және жылы мезгілде немесе жылытылатын бөлмеде пайдалануға арналған. Пиджак тығыздығы 260 г/м2 (65% полиэстер, 35% мақта) матадан тігілген. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, полиэфир тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Киім практикалық қара сұр түсте жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Құрамы | хлопок 35%, полиэстер 65% |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.83 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Жұмыс күртеше - 1 дана |
| Атауы | Кәсіби жұмыс күртеше, 65% полиэстер 35% мақта, XXXL Denzel |
| Кеуде қуысы | 116-118 см |
| Бел орамасы | 106 - 110 см |
| Матаның тығыздығы | 260 |
| Өлшем_69 | XXXL 56-58 |
| Өсу | 186-192 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/9/5/2/0952875d6a68775126d6402ad98f3afc1e8da809_90381_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | yz-fW1qYR-0 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996229812 |