Gross 90434 кәсіби XL өлшемді жұмыс күртешесі пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, улы емес шаңнан, желден және шамалы механикалық әсерлерден қорғайды. 180-186 см биіктікке арналған және жылы мезгілде немесе жылытылатын бөлмеде пайдалануға арналған. Пиджак құрамында 97 пайыз мақта және 3 пайыз спандекс бар матадан тігілген. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, ал спандекс оны серпімді етеді, сондықтан күртеде жұмыс істеу ыңғайлы. Киім практикалық қара сұр түсте жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құрамы | 97% хлопок, 3% спандекс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.73 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Жұмыс күртеше - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/f/9/7/cf97f21ecbdd1406d726db1b32b673624a5797c8_90434_r01.jpg |
| Атауы | Куртка профессиональная рабочая, 97% хлопок 3% спандекс, XL Gross |
| Кеуде қуысы | 108 - 112 см |
| Бел орамасы | 98 - 102 см |
| Матаның тығыздығы | 270 |
| Өлшем_69 | XL 52-54 |
| Өсу | 180-186 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/a/7/9/7a797edf193a1bc2509180284b11a74cd0f0a0cb_90434_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996227382 |