Gross 90436 XXXL өлшемді кәсіби жұмыс күртешесі пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, улы емес шаңнан, желден және шамалы механикалық әсерлерден қорғайды. 186-192 см биіктікке арналған және жылы мезгілде немесе жылытылатын бөлмеде пайдалануға арналған. Пиджак құрамында 97 пайыз мақта және 3 пайыз спандекс бар матадан тігілген. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, ал спандекс оны серпімді етеді, сондықтан күртеде жұмыс істеу ыңғайлы. Киім практикалық қара сұр түсте жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құрамы | 97% хлопок, 3% спандекс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.78 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Жұмыс күртеше - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/9/8/f/698f1c5bcdbd8104de93948f78ddbf6ef6d8599c_90436_r01.jpg |
| Атауы | Куртка профессиональная рабочая, 97% хлопок 3% спандекс, XXXL Gross |
| Кеуде қуысы | 116-118 см |
| Бел орамасы | 106 - 110 см |
| Матаның тығыздығы | 270 |
| Өлшем_69 | XXXL 56-58 |
| Өсу | 186-192 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/3/f/8/a3f83529ac4c138b1219c4ddf29065d686ef18a8_90436_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996227405 |