

1 870 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Gross MINI 79373 трапеция тәрізді жүздері ені 9 мм және ұзындығы 28 мм, 15 дана. пластикалық қарындаш қорапта, Gross 78873 монтаждау пышағына орнатуға арналған. Қағазды, картонды кесу, линолеумды немесе тұсқағазды пішу үшін жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ұзындығы | 28 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 |
| Жинақтау | Жүздер 15 дана |
| Пышақтың материалы_52 | SK2 |
| Атауы | Лезвия МИНИ, 9 мм, трапециевидные, пластиковый пенал, 15 шт Gross |
| Жайма өлшемі | 27 х 0,6 х 9 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қалыңдық | 0,60 |
| Нысан_7 | трапеция тәрізді |
| Ені | 9 |
| Қаптамадағы ені | 78 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996062082 |