Қырғыштарға арналған қалақтар Matrix 793335, 10 дана, әртүрлі тегіс беттерден: шыныдан, кафельден, керамикадан және т.б. ластануларды тиімді кетіруге, сондай-ақ ескі лак-бояу жабындарын тазалауға мүмкіндік береді. Арт. 79545 және 79550 қырғыштарға орнатуға арналған. Пышақтың жиегінің ұзындығы 100 мм, сондықтан олармен үлкен аумақтарды тазалау ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.4 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 |
| Жинақтау | Жүздер - 10 дана |
| Атауы | Лезвие, 100 мм, для скребков, 10 шт Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 22 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996062044 |