

3 627 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Трапеция тәрізді ілмек тәрізді жүздер Gross 79379 ені 19 мм, 12 дана. қаптамада, стандартты өлшемдегі монтаждау пышақтарына орнатылады — Gross 78876, 78879, 78882, 78870 және басқалары, өнерден басқа. 78873 және 78885. Кілемді, линолеумды және басқа жұмсақ еден жабындарын кесу оңай, жөндеу кезінде пайдалану үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 |
| Жинақтау | Лезвия - 12 штПластиковый пенал - 1 шт |
| Пышақтың материалы_52 | SK2 |
| Атауы | Жүздер, 19 мм, трапеция тәрізді ілмек тәрізді, пластик пенал, 12 дана Gross |
| Жайма өлшемі | 50 х 0,6 х 19 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қалыңдық | 0,60 |
| Нысан_7 | трапеция тәрізді |
| Ені | 19 |
| Қаптамадағы ені | 80 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996062129 |