Gross 79376 трапеция тәрізді жүздері, ені 19 мм және ұзындығы 61 мм, 12 дана. пластикалық қарындаш қорапта, — Art. 78873 және 78885 қоспағанда, тиісті стандартты өлшемдегі Gross монтаждау пышақтарына арналған ауыстырылатын элементтер. Олар қағазды, картонды, былғарыны, линолеумды кесуге арналған. Жөндеу, әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы, сонымен қатар шығармашылық үшін де қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 61 мм |
| Ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 75 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 20 |
| Жинақтау | Лезвия 12 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/6/1/b/f61b076d60f8ab0dea2e5c6ebf9f22287140f28c_79376_r1_1_.jpg |
| Пышақтың материалы_52 | SK2 |
| Атауы | Жүздер, 19 мм, трапеция тәрізді, пластик пенал, 12 дана Gross |
| Жайма өлшемі | 60 х 0,6 х 19 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қалыңдық | 0,50 |
| Нысан_7 | трапеция тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996062136 |