Спарта 78968 пышақтарының ені 9 мм және ұзындығы 85 мм, 10 дана. қаптамада — үйлесімді құрылыс пышақтарына арналған шығын материалдары. Өткір қайралған және икемді, олар қағазды, картонды, матаны, тұсқағазды кесуге мүмкіндік береді. Жөндеу, әрлеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады, тұрмыста пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Ұзындығы | 85 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.02 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Жинақтау | Жүздер - 10 дана |
| Пышақтың материалы_52 | HCS |
| Тұтқа материалы_56 | металл |
| Атауы | Жүздер, 9 мм, 10 дана Спарта |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қалыңдық | 0,40 |
| Пышақтың пішіні | сегменттелген |
| Ені | 9 |
| Қаптамадағы ені | 15 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996062167 |