Өлшемі 48 мм х 40 м, күміс түсті Сибртех 888165 желімделген арматураланған таспа оқшаулау, сантехника және монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Зақымдалған құбырларды орау, тігістерді, панельдерді және корпустарды тығыздау үшін қолданылады. Ылғалдылық пен будан сенімді оқшаулауды қамтамасыз етеді. Сондай-ақ әртүрлі конструкциялардың бөлшектерін бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 48 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.33 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Ұзындығы | 40 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 |
| Жинақтау | Таспа - 1 дана |
| Таспа негізінің материалы | полиэтилен |
| Атауы | Арматураланған жабысқақ таспа, 48 мм х 40 м, Сибртех күмісі |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Күміс |
| Қаптамадағы ені | 125 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996193953 |