| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Өлшемдері | |
| Ені | 38 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.27 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 38 |
| Ұзындығы | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 118 |
| Жинақтау | Таспа - 1 дана |
| Таспа негізінің материалы | мата |
| Атауы | Лента клейкая двусторонняя, 38 мм х 25 м, на тканевой основе Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 118 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996193908 |