Сибртех 88808 өлшемі 50 мм х 10 м полипропилен негізіндегі екі жақты жабысқақ таспа қатты механикалық кернеулерге ұшырамайтын көлденең және тік беттерге мықтап бекітіледі. Жоғары адгезиялық қасиеттеріне байланысты таспа әртүрлі материалдармен жұмыс істеуге жарамды: картон, ағаш, пластмасса, резеңке, шыны, металл. Дизайнмен айналысу, сондай-ақ тұрмыстағы әртүрлі міндеттерді шешу үшін пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.11 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Ұзындығы | 10 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 |
| Жинақтау | Полипропилен негізіндегі екі жақты таспа - 1 дана |
| Таспа негізінің материалы | полипропиленді |
| Атауы | Лента клейкая двусторонняя, 50 мм х 10 м, на полипропиленовой основе Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800046734 |