Matrix 88715 мөлдір, ені 50 мм және ұзындығы 5 м жабысқақ сырғанауға қарсы таспа баспалдақтарда, плиткаларда және басқа тайғақ беттерде жарақат алу қаупін азайтады. Бұл адам көп келетін бөлмелерде пайдалы: қоғамдық ғимараттарда, көпқабатты үйлерде, бассейндерде және т.б. Берік жабысқақ құрамының арқасында таспа кез келген беттерге бекітіледі: ламинат, плитка және т.б. Таспаны +12 ℃ жоғары температурада алдын ала тазартылған құрғақ бетке орнату керек.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 5 м |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 |
| Жинақтау | Лента противоскользящая - 1 шт |
| Таспа негізінің материалы | PET |
| Атауы | Сырғуға қарсы жабысқақ таспа, мөлдір 50 мм x 5 м Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | фильм |
| Түсі | Мөлдір |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996163802 |